previous arrow
next arrow
Slider

شرکت تولیدی صنعتی ایران کیتون

شرکت تولیدی صنعتی ایران کیتون بعنوان اولین تولید کننده رزین پلی استر در ایران از سال 1354 تحت لیسانس هولز آلمان آغاز به فعالیت نمود و در حال حاضر بعنوان بزرگترین تولید کننده رزین در ایران مشغول به فعالیت می باشد.
این واحد تولیدی در طی سالهای اخیر دامنه محصولات خود را گسترش داده و رزین های آمینه، انواع رزینهای آلکیدی و اکریلیکی را به تولیدات مجموعه خود اضافه نموده است.
واحد تحقیق و توسعه این شرکت بطور پیوسته در حال بررسی فرمولهای جدید، دستیابی به فرمولهای روز دنیاو بهینه نمودن کیفی فرمولهای موجود می باشد تا بتواند محصولی با کیفیت تر در خور مصرف کنندگان ارائه نماید، که در این خصوص با دستیابی به فرمول رزین های پلی یورتان و هاردنر های اپوکسی توانسته این محصولات را نیز به بازار عرضه نماید.
همچنین این واحد تولیدی با ورود به بازارهای جهانی از جمله کشورهای آسیایی و آفریقایی توانسته سهمی در تولید و چرخه اقتصادی کشور داشته باشد.
شرکت ایران کیتون با داشتن انواع گواهینامه های ISOهمچون HSE,MS وIMS(9001,14001,18001) نیز در تلاش بوده که از لحاظ سیستم مدیریتی کیفیت ، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای استانداردهای روز دنیا را در مجموعه خود پیاده سازی نماید.